Cael

Cael cover image
2.75 / 5
Głosów:8
RPGFantasy2d
Oficjalna Strona

Cael jest jedyną w swoim rodzaju grą przeglądarkową osadzoną w magicznym świecie fantasy. Świecie, który ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Bogactwo lokacji i ogromne obszary dają Ci możliwość odkrywania coraz to nowych, nieznanych dotąd terenów. Wybierz jedną z siedmiu ras i jedną z czterech klas postaci, dobądź oręża i ruszaj na podbój Krain.

To jednak nie wszystko. Zamiast siać postrach w zastępach potworów możesz wieść żywot spokojnego handlarza, rzemieślnika. Otwórz stragan, ogłoś chęć kupna materiałów i twórz artefakty na drodze do bogactwa. Dołącz do klanu lub załóż własny, walcz ramię w ramię z sojusznikami o dominację w jednym lub wielu sektorach. Buduj siedzibę swego klanu, przywołuj straszliwe monstra i podbijaj wrogie terytoria.

Oddajemy Ci setki tysięcy przedmiotów, setki przeciwników i dziesiątki umiejętności - między innymi niespotykanych dotąd wzmocnień długotrwałych znanych jako buffy w grach mmorpg. Przejdź przez wrota niekończącej się przygody, do gry nieograniczonej czasowo, w pełni bezpłatnej i pozbawionej uciążliwych reklam.

Uwaga: Gra została zamknięta i nie jest już dostępna.


Dodany przez cael prawie 13 lat temu


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube