Car Battle Royale

Car Battle Royale cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościoweWyścigowePost-apo3dBattle royale
Oficjalna Strona

Car Battle Royale to wieloosobowa gra akcji, w której gracze wcielają się w kierowców uzbrojonych po dachy samochodów w postapokaliptycznej scenerii.


Warstwa Fabularna

Świat po apokalipsie został całkowiecie wypłukany z resztek człowieczeństwa. Ci, którzy przetrwali, w znakomitej większości nie znają takich pojęć jak litość, współczucie czy empatia. Jedną z ulubionych rozrywek ludu są walki zmechanizowanych na bezdusznych arenach. Z takiej zabawy cało może wyjść tylko jeden z jej uczestników.

Rozgrywka

Car Battle Royale to zabójcza samochodówka, która oferuje różne tryby rywalizacyjnej rozgrywki. Gracze mogą brać udział w wyścigach, podczas których liczy się nie tylko prędkość, ale także agresja na torze. Brak reguł oznacza, że wyścig można wygrać nie tylko docierając na metę przed innymi, ale także zwyczajnie pozbywając się ich w trakcie zabawy.

Kolejnym ciekawym trybem jest niemal klasyczne Battle Royale aka Hunger Games również bazujące na zasadach last man standing. Gracze po wybraniu swojego auta ruszają na obszerną arenę, z której cało może wyjechać tylko jeden. W międzyczasie zbierają broń, unikają pułapek i oddalają się od ciągle kurczących się granic mapy. Bez opuszczania samochodu.

Technikalia

Niezbyt wymagająca trójwymiarowa grafika, proste sterowanie, klimatyczne modele pojazdów i atmosfera postapokalipsy są tym, czego nie braknie w Car Battle Royale. W grze pojawił się także system zniszczeń pojazdów, który dodatkowo wpływa na immersję podczas rozgrywki.

Za produkcję odpowiada niezależne studio BigBro Games.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube