Caribbean Conquest

Caribbean Conquest cover image
Brak ocen
RPGSymulatory3d
Oficjalna Strona

Caribbean Conquest to pirackie MMORPG, w pełnym tego słowa znaczeniu.

Najważniejszą kwestią jest to, że jest to naprawdę Massive Mulitplayer Online Role Playing Game, w którym mamy otwarty świat, system rozwoju postaci, dziesiątkami dostępnych umiejętności i masywne walki w trybie realm vs realm. Oczwiście to nie wszystko.

Ta gra pozwala na swobodę, która zazwyczaj jest zarezerwowana dla kosmiczych sandboksów. Ścieżka, którą może podążać gracz, jest dopasowana do jego preferencji. Każdy, kto kiedykolwiek marzył o tym, by zostać choć na chwilę bezwzględnym korsarzem, będzie zadowolony, ale równie usatysfakcjonowani będą również ci, którzy od zawsze chcieli być wpływowymi kupcami. Caribbean Conquest oferuje dużą swobodę w tym zakresie i nie zmusza graczy do ustawicznego, niesatysfakcjonującego grindu.

Gracze dostają również możliwość wyboru jednego, z wielu dostępnych okrętów, które mogą się skrajnie od siebie różnić. Okręty można dodatkowo ulepszać i personalizować.

Wracając do PvP: twórcy gry już od początku jej projektowania postawili na odpowiedni balans podczas PvP, dzięki czemu mogą nas zapewniać z czystymi sumieniami o tym, że w tym aspekcie mają do zaoferowania wyjątkowo ciekawe atrakcje.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube