Castle of Heroes

Castle of Heroes cover image
3.40 / 5
Głosów:45
RPGStrategiczneEkonomiczneTaktyczneFantasy3d
Oficjalna Strona

 Castle of Heroes wygląda dokładnie jak gry z serii Heroes of Might and Magic i co najważniejsze jest przez przeglądarkę www. Gra została stworzona przez firmę Snail Games, a wydana przez Gala Networks Europe.

Sama rozgrywka jest bardzo podobna do wcześniej wspomnianych "Herosów". Wybieramy jedną z czterech ras: ludzie, elfowie, orkowie oraz nieumarli. Po dokonaniu tego wyboru należy zabrać się do rozbudowy kontrolowanego przez siebie zamku. Poszczególne budynki odblokowują kolejne jednostki do zrekrutowania lub dają inne wymierne korzyści. By móc sprawnie budować niezbędne jest posiadanie możliwie jak największej ilości surowców. Surowce można zdobywać w obrębie swojego zamku. Większość drogocennych zasobów jest jednak pilnowana przez grupki potworów, z którymi wcześniej nalezy się rozprawić. 

W czasie bitw gracz może rozwijać zdolności i poziom wyszkolenia swojego bohatera. W całym świecie gry jest ok. 40 rodzajów jednostek, które wcielić można do swoich oddziałów. Ciekawym elementem jest możliwość formowania sojuszy z innymi graczami. 

Uwaga: Gra została zamknięta i nie jest już dostępna.

 


Dodany przez mariuszowy prawie 13 lat temu


19 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube