Chronicles of Elyria

Chronicles of Elyria cover image
Brak ocen
RPGZręcznościoweSurvivalSymulatory
Oficjalna Strona

Chronicles of Elyria to unikatowa gra MMORPG, która przy pomocy kampanii crowdfundingowej na kickstarterze zebrała ponad milion dolarów.

Fabuła ma być osadzona w średniowieczu, a głównym trzonem rozgrywki i cechą wyróżniającą będzie apekt symulacyjny. Gracze będą musieli skupić swoją uwagę na potrzebach swoich postaci, takich jak głód, pragnienie czy sen. Postacie będą mogły zawierać związki małżeńskie i płodzić potomstwo, które będzie bardzo istotne, ponieważ awatary graczy będą się starzeć i umierać ze starości, a wtedy gracz będzie mógł pokierować potomkiem swojego bohatera. Długość życia postaci w grze to w przybliżeniu rok w prawdziwym świecie.

Nietypowy system płatności ma polegac na wykupieniu "iskierki życia", która pozwoli na grę jedną postacią do czasu jej śmierci.

System rozwoju postaci pozwoli na doskonalenie się w wielu dziedzinach - nie tylko tych bojowych. Walka ma być zręcznościowa i rozbudowana.

Mimo, iż fabuła jest bardzo szczątkowa to ten tytuł ma szansę stać się rajem dla role playerów z powodu możliwości tej gry, która ma dać dla graczy dużo swobody.


Dodany przez Duch prawie 8 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube