Code51:Mecha Arena

Code51:Mecha Arena cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościowePost-apo3dHero shooter
Oficjalna Strona

Code51:Mecha Arena to sieciowa strzelanka, w której role główne przypadają mechom i resztkom wyniszczonej wojną ludzkości. Gra odbywa się w środowisku wirtualnej rzeczywistości.


Warstwa Fabularna

W roku 2040 zniknęły tajemnicze siły, które do tej pory powstrzymywały ludzkość przed kolejnym globalnym konfliktem. III wojna światowa ogarnęła najpotężniejsze kraje świata rzucając cień na cały ówczesny świat. Walka o ograniczone surowce doprowadziła do niemal całkowitego ich wyczerpania i wyniszczenia cywilizacji. Gdy opadł kurz wojny, okazało się, że przetrwali nieliczni. Rozpoczęły się poszukiwania nowych źródeł energii. Wtedy po raz pierwszy natrafiono na tajemniczą substancję o nazwie Code 51.

Nowe źródło energii, czyli właśnie Code 51, zostało użyte między innymi do skonstruowania potężnych machin bojowych - mechów. Z czasem zaczęły formować się kolejne frakcje, wszystkie żądne mocy, która płynęła z posiadania technologicznej przewagi. Rozpoczęła się kolejna wielka wojna...

Rozgrywka

Code51:Mecha Arena jest dynamiczna i wymaga nie tylko precyzji i refleksu, ale także doskonałego wyczucia czasu podczas korzystania z umiejętności specjalnych mechów. Gracze dostają do dyspozycji różne rodzaje machin bojowych, a także różne rodzaje broni, których mogą używać podczas starć. Pomimo tego, że na polach bitew dzieje się dużo, gracze nie męczą się samym graniem dzięki specjalnemu systemowi sterowania.

Rozgrywka skupia się na wieloosobowych, sieciowych potyczkach PvP.

Technikalia

Gra Code51:Mecha Arena powstała z myślą o środowisku wirtualnej rzeczywistości dla urządzeń HTC Vive i Oculus Rift, z zachowaniem maksymalnej immersji. Gracze kierują swoimi mechami w pozycji siedzącej tak, jakby naprawdę siedzieli za sterami potężnego pojazdu. Kokpity poszczególnych mechów zostały wykonane z dużą dbałością o detale, więc ich widoczność w trakcie zabawy wpływa pozytywnie na budowę atmosfery. 

Za produkcję odpowiada studio SmellyRiver.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube