Contract Wars

Contract Wars cover image
Brak ocen
StrzelankiZręcznościowe3d
Oficjalna Strona

Contract Wars to trójwymiarowa strzelanka, w którą możemy zagrać w oknie przeglądarki internetowej, przy pomocy jednej z sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Kongregate czy VK.

Gra jest dynamiczna i pełna akcja, a grafika wygląda naprawdę dobrze. Osoby posiadające starsze maszyny mogą wyłączyć efekty graficzne, które spowalniają im działanie gry, a opcji mają naprawdę sporo, więc raczej nikt nie powinien narzekać na optymalizację i problemy z płynnością rozgrywki. Contract Wars to pierworodne dziecię niezależnego, rosyjskiego studia AbsolutSoft, stworzone na silniku Unity 3D.

Nietypową kwestią jak na FPS-a jest RPG-owy system rozwoju postaci. Po każdym meczu otrzymujemy odpowiednią ilość doświadczenia, oraz złota i srebra co pozwala na udoskonalanie postaci. Jej umiejętności możemy rozwijać w sześciu różnych kierunkach - karierowicza, zwiadowcy, szturmowca, niszczyciela, snajpera bądź rusznikarza. Możemy także kupować nową i ulepszać już posiadaną broń.

Przygotowano kilka trybów rozgrywki PvE oraz PvP - Deathmatch, Team Elimination, Target Designation, Tactical Conquest oraz przeznaczony dla doświadczonych graczy tryb Hardcore.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube