Cosmopulse

Cosmopulse cover image
3.00 / 5
Głosów:2
StrategiczneSci-fi2d
Oficjalna Strona

Cosmopulse to polska gra strategiczna, w której głównym zajęciem graczy jest kolonizacja galaktyki.

Galaktyka, która oczekuje na kolonizację składa sie z ponad trzech tysięcy układów planetarnych, dzięki czemu staje się areną dla konfliktów na masową skalę.

Gra nie wymaga od nas zbyt wiele uwagi, o ile nie mamy ambicji, by wysunąć nos poza granice własnej planety. W trakcie rozgrywki możemy rozbudowywać kolejne budynki, które będą bezpośrednio wpływały na rozwój naszego świata.

Każdy z kontrolowanych przez nas globów posiada własną gospodarkę, infrastrukturę oraz armię. Ta ostatnia jest istotna nawet dla pacyfistów, ponieważ ataki piratów i nagłe deklaracje wojny są na porządku dziennym. Jeżeli dojdziemy do wniosku, że najlepszą obroną jest atak i postanowimy podbić galaktykę to musimy być przygotowani na to, by poświęcać grze więcej uwagi.

Cosmopulse nie oferuje cudownych doznań wizualnych, jednak opisy są na tyle jasne i szczegółowe, że nawet osoby nie mające większego doświadczenia z tego typu grami mogą bez trudu poradzić sobie z rozgrywką.

Warto dodać, że grafika nie jest całkiem statyczna - możemy na przykład korzystać z interaktywnej mapy galaktyki i skanować okolicę w celu wychwycenia sygnału wrogich flot.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube