Crazy Justice

Crazy Justice cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościoweFantasySci-fi3dBattle royaleHero shooter
Oficjalna Strona

Crazy Justice jest wieloosobową grą sieciową, która przedstawia rozgrywkę w stylu battle royale w świeżej odsłonie. Gra całymi garściami czerpie z takich hitów jak Fortnite, jednocześnie wprowadzając całą gamę nowych elementów.


Warstwa Fabularna

Pierwszą innowacją, której próżno szukać w klasycznych grach battle royale, jest fabularna kampania, którą gracze mogą rozgrywać samotnie lub współpracując ze znajomymi. Gracz wciela się w rolę swojego ulubionego bohatera, który udaje się na wielką misję ratowania świata przed siłami ciemności. Mroczna otoczka i elementy fantasy wspaniale kontrastują z dynamiczną rozgrywką wieloosobowych trybów PvP i stanowią swoistą odskocznię od tradycyjnej rozgrywki w stylu last man standing.

Rozgrywka

Oprócz ciekawego trybu fabularnego, który jest jedynie dodatkiem do właściwej zabawy PvP, twórcy przygotowali tryb Hero Royale, który umożliwia wybór konkretnego bohatera o unikatowych umiejętnościach przed każdą rozgrywką, a także własną odsłonę trybu Battle Royale. Dodatkowo, umiejętności wybranego bohatera możemy personalizować, dzięki czemu każda postać nabiera unikalnego charakteru.

Starzy wyjadacze Fortnite na pewno szybko zauważą podobieństwa w mechanice samej walki oraz możliwości budowania "w locie" rozmaitych konstrukcji. Ogromną róznicą jest jednak to, że nie każdy może budować, co chce, ponieważ wachlarz dostępnych możliwości postaci jest zależny od wyborów gracza przed meczem. Poza samym budowaniem postacie mają dostęp także do typowo bojowych umiejętności, które mogą skutecznie wykorzystać w trakcie walki.

Mapa, na której toczą się boje, ma ponad 6 km2 powierzchni. Tak ogromny obszar można jednak zwiedzić całkiem szybko, jeżeli wykorzysta się jeden z dostępnych w grze pojazdów. Dzięki temu rozwiązaniu gra staje się jeszcze bardziej dynamiczna i atrakcyjna niż tytuły klasyczne dla gatunku battle royale. Mapa pełna jest ukrytych miejsc, skarbów i znajdziek, które mogą całkiem efektywnie zwiększyć możliwości postaci prowadzonej przez gracza.

Technikalia

Pod względem audiowizualnym gra stoi na bardzo dobrym poziomie. Stylistyka grafiki jest kreskówkowa i kolorowa, tym samym mocno przypominając wspomniane wcześniej Fortnite.

W zabawie wieloosobowej może brać udział maksymalnie 100 osób. Gra przewiduje także rozgrywkę międzyplatformową, dzięki funkcji cross-play.

Za produkcję Crazy Justice odpowiada węgierskie Black Riddles Studio.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube