Crime Craft

Crime Craft cover image
3.67 / 5
Głosów:55
RPGStrzelankiZręcznościowe3d
Oficjalna Strona

Crime Craft to jeden z tych FPS-ów, na które wielu czekało od dłuższego czasu. 

CC to bardzo rozbudowana gra sieciowa, w której chodzi tylko i wyłącznie o porachunki gangów i wplecioną do tego policję.

Można powiedzieć, że to prototyp nadchodzącego tytułu - APB. Jednakże w CC znalazło się kilka rozwiązań, których nie będzie w All Points Bulletin. Są to głównie rozmaite umiejętności - aktywne, pasywne, a nawet profesje craftingowe.

W grze użyto świetnego rozwiązania - usunięto zwykłe lobby, a dodano miasto, po którym można chodzić, załatwiać questy i nabywać itemki.

Wszystko pięknie, ale to nie wszystko. Walka jest bardzo dobrze rozbudowana, bardzo dużo trybów gry: Deathmache, Teammache (obecnie bardzo duża ilość TM: Capture the Flag, Shootout i wiele innych). W rozgrywce bardzo zabrakło skakania, ale wynagradza to sprint i przewroty. Istnieją również modyfikacje do broni typu: naklejki (inny wygląd), celowniki, magazynki itp.

Rozgrywka toczy się w pewnym Amerykańskim mieście - zaczynamy na rynku przy ratuszu i istnieje możliwość przemieszczania się pomiędzy miejscami. Całość jest "doprawiona" świetną grafiką i doskonałym dźwiękiem.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez sqito około 14 lat temu


62 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube