Crimson Survival

Crimson Survival cover image
4.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiPost-apo3dBattle royale
Oficjalna Strona

Crimson Survival to brutalna, sieciowa gra akcji, w której gracze rywalizują nie tylko pomiędzy sobą, ale muszą też stale czuwać, by nie paść ofiarą głodnych ludzkiego mięsa zombie.


Warstwa Fabularna

Gra przedstawia tajemniczą, nie do końca określoną linię fabularną. Sama rozgrywka toczy się w apokaliptycznej scenerii pełnej wyludnionych miejsc, zniszczonych budynków, nadpalonych pojazdów i wygłodniałych zombie.

Rozgrywka

Mechanika gry opiera się na rozwiązaniach tradycyjnych dla sieciowych strzelanek i gier typu battle royale. Gracze zostają umieszczeni na rozległej mapie i podczas każdej rozgrywki dążą do tego, by pozostać jedynym żywym człowiekiem w grze. Korzystając ze znalezionej broni i ekwipunku, polujemy na pozostałych uczestników zabawy, jednocześnie cały czas uważamy, by nie dać się podejść sterowanym przez S.I. zombie.

Zombie stają się coraz silniejsze, wytrzymalsze i mądrzejsze wraz z upływem czasu. Dodatkowo mapa, na której prowadzone są walki, wraz z prebiegiem rozgrywki stopniowo kurczy się, zmuszając graczy do bezpośredniej konfrontacji.

Gracze mogą nie tylko wzajemnie się tropić i eliminować, ale także walczyć o tzw. punkty kontrolne, czyli najłatwiejsze do obrony spoty.

Technikalia

Crimson Survival oferuje dobrą jakość trójwymiarowej grafiki oraz intensywną, dynamiczną mechanikę walki, która głównie opiera się na broni palnej. Lokacje oraz modele postaci zostały wykonane szczegółowo, dzięki czemu gra rzeczywiście oddaje odpowiedni do tematyki klimat.

Gra jest dosyć krwawa, zdecydowanie dla dojrzałych graczy.


Dodany przez Duch prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube