Cross Fire

Cross Fire cover image
3.54 / 5
Głosów:164
StrzelankiSymulatory3d
Oficjalna Strona

CrossFire należy do gier z gatunku który frywolnie możemy określić jako "MMOFPS". Gry tego rodzaju charakteryzują się połączeniem typowych rozgrywek multiplayer z takich gier jak Counter-Strike z systemem rang i zdobywaniem funduszy za które możemy zakupić udogodnienia, których używać będziemy mogli w przyszłych meczach.

Gra obecnie znajduje się w fazie OB, jednak muszę przyznać, że sprawia już wrażenie wolnej od bugów, graficznie może mamy tu wrażenie jakbyśmy cofnęli się w czasie, ale co z tego, skoro grafika schodzi na drugi plan, bowiem tu chodzi o grywalność, a ta w moim mniemaniu jest naprawdę duża jak na grę f2p.

Gra oferuje nam cztery tryby gry:

  • Team Death Match - tego chyba tłumaczyć nie muszę.
  • Search & Destroy - czyli znany miedzy innymi z CouterStrike'a tryb bomby.
  • Elimination - tryb podobny do Search & Destroy, różni się tym, że nie posiada bomby, a o wygraniu rundy decyduje to która z drużyn pierwsza polegnie, rozgrywany na rundy.
  • Ghost Mode - jedna z drużyn dysponuje tylko nożem, gdy taki "Ghost" się nie rusza jest niewidoczny, w biegu można dojrzeć jego zarysy, drużyna duchów "kładzie" bombę.

Warto również wspomnieć, że każdy tryb gry posiada własne unikalne mapy, których łącznie jest piętnaście, a na pewno możemy liczyć na więcej!

Za każdy rozegrany mecz dostajemy exp oraz GP. To pierwsze jak wiadomo podnosi nasz poziom (a raczej naszą rangę), a co z tym idzie odblokowywuje dostęp do nowych broni, które zakupujemy właśnie za GP. Raz zakupiona broń zostaje w naszym arsenale na stałe, jednak wymaga od nas jej renowacji co jakiś czas (a raczej co ileś meczy). Możemy sami składać sobie ekwipunek w "zestawy", tzn. w jednej możemy miec np. AK-47, a w drugiej karabin snajperski i pistolet. Podczas respawnu możemy zmienić aktualny zestaw na inny.

Gra jako jedna z nielicznych w swoim gatunku posiada opcje spektatora oraz zapisywania dema meczu po jego rozegraniu.
Dodał: crees

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


114 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube