CryoFall

CryoFall cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGEkonomiczneSymulatoryPrzygodoweSandboxSci-fi2d
Oficjalna Strona

CryoFall to dwuwymiarowe MMO o przetrwaniu w niegościnnym świecie gdzieś w odległej przyszłości. Ręcznie malowana, ciekawa grafika oraz sandboksowy charakter rozgrywki to znaki rozpoznawcze tej gry.


Warstwa Fabularna

Gracze wcielają się w kosmicznych podróżników, którzy trafili na zapomnianą planetę. Ta okazuje się być wyjątkowo niegościnnym miejscem do życia. Akcja gry toczy się w odległej, ale bliżej nieokreślonej przyszłości. Wraz z postępami w rozgrywce odkrywane są kolejne fragmenty lini fabularnej przybliżające graczom obecne położenie ich postaci i odkrywające sekrety skrywane przez ten świat.

Rozgrywka

Zabawa w CryoFall polega na swobodnej eksploracji otwartego świata oraz na craftingu, który w tym wypadku umożliwia konstruowanie całych osad. Możliwe jest produkowanie rozmaitych narzędzi, uprawianie roślin, budowa rozmaitych struktur i wiele innych. W trakcie zwiedzania gracze muszą nieraz stawić czoła zagrożeniom lub zapolować na mniej lub bardziej agresywne zwierzęta, by zdobyć niezbędne materiały. Wraz z postępami w rozgrywce odkrywają kolejne sekrety tajemniczego globu, a takż rozwijają swoje umiejetności w oparciu o drzewka technologiczne, co otwiera przed nimi drogę do bardziej zaawansowanych konstrukcji.

Technikalia

Przyciągająca oko dwuwymiarowa grafika oraz pozostałe elementy gry powstały za sprawą autorskiego silnika Renkei Engine. Warto wspomnieć, że na unikatową stylistykę gry pracują ręcznie malowane ilustracje.

Za tę produkcję odpowiada niezależne studio AtomicTorch.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez pysiek987 ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube