Dark Age of Camelot

Dark Age of Camelot cover image
2.56 / 5
Głosów:16
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Dark Age of Camelot to produkcja od Electronic Arts, w której przeniesiemy się do świata fantasy, podczas panowania króla Artura.

Gra jest skierowana głównie do miłośników PvP, jednakże i inni znajdą tutaj szczyptę zabawy. Omawiana produkcja była jedną z pierwszych na rynku, gdzie kładziono nacisk na PvP między serwerami.

Gra została wydana już w 2001 roku i do dziś jest mocno wspierana przez developerów. Jednym z jej ważniejszych asepektów jest to, że udało jej się utrzymać na rynku przez tyle lat, w przeciwieństwie do swoich kolegów, którzy prędko upadali.

Producent stwierdził, że wersja trialowa nie będzie miała żadnych ograniczeń, tak więc możemy się cieszyć przez czternaście dni pełną, darmową rozgrywką, a następnie mamy możliwość wykupienia abonamentu.

Mamy do dyspozycji trzy królestwa: Hibernia, Albion i Midgard. Możemy opowiedzieć się po stronie jednego z nich i stawać do boju przeciwko tym drugim.

Gra posiada ogromny conent, gdyż mamy do dyspozycji 44 klasy i 18 ras postaci. Jednak minusem tej kolosalnej liczby jest to, że wiele z nich nie jest prawidłowo zbalansowanych.

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną, to nie jest ona najwyższych lotów i już dawno powinna ją zastąpić jakimś patchem. Gra wymaga zakupu abonamentu.


Dodany przez Maniek225 ponad 14 lat temu


11 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube