Dark Eden

Dark Eden cover image
3.48 / 5
Głosów:27
RPGFantasy2d
Oficjalna Strona

Dark Eden to utrzymane w miłej dla oka grafice 2D MMORPG, w którym 3 wrogie sobie frakcje prowadzą nieustanną wojnę.

Do wyboru są 3 rasy – ludzie, wampiry, ousty (władcy żywiołów) – oraz 9 klas - sworder, blader, gunner, enchanter, healer, mag ziemi, mag wody, mag ognia, wojownik.

Co ciekawe wampiry mogą nauczyć się każdej umiejętności danej klasy i nie są podzielone na żadne profesje. Innowacyjny może wydać się także system rozdzielania punktów statystyk, o ile wampir i oust co poziom dostanie 3 punkty, które będziemy mogli dowolnie rozdać pomiędzy statystykami to w przypadku człowieka statystyki są formowane w zależności od trzymanej w ręku broni, niezależnie od poziomu, a od profesji jaką obierzemy.

Świat gry jest mroczny, a sama rozgrywka ocieka krwią i emanuje nieprzyjazną atmosferą, która sprawia, że gracz czuje się zaszczuty i ma świadomość walki o przeżycie w tej mrocznej krainie.

Gra posiada także cykl dobowy, który nie tylko jest wizualnym uatrakcyjnieniem świata gry, lecz wprowadza w zależności od pory dnia, istotne zmiany do rozgrywki – wampiry swą pełnię sił ukazują podczas nocy, natomiast ludzie i ousty za dnia. W grze dostępnych jest aż 210 umiejętności, których możemy się nauczyć, co w połączeniu z możliwością dowolnego rozdawania punktów statystyk, sprawia, że praktycznie niemożliwym jest spotkanie postaci o identycznym buildzie jak nasz.

Gra mimo swojego wieku potrafi zaskoczyć rozwiązaniami oraz innowacyjnością. Wszystkich znudzonych nowoczesnymi tytułami, którym brak tego klimatu i iskierki zapraszam do świata Dark Edenu.

Uwaga: Gra została zamknięta i nie jest już dostępna.

Aktualizacja: Gra zostaje reaktywowana w 2016 roku.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


16 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube