Deathgarden

Deathgarden cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościoweSci-fi3dBattle royaleHero shooter
Oficjalna Strona

Deathgarden to unikatowa strzelanka, która przedstawia zupełnie nowe, asymetryczne zasady rozgrywki, według których jeden z graczy wciela się w potężnego łowcę polującego na drużynę "biegaczy", czyli na pozostałych uczestników zabawy.


Warstwa Fabularna

Akcja gry toczy się w niezbyt odległej przyszłości. Rozwój technologii druku 3D przyczynił się do rozwoju wielu dziedzin, między innymi nanotechnologii. Powszechny dostęp do takich zabawek doprowadził do upadku przemysłu i nowego rozkładu sił na świecie. Nowe mocarstwa wkrótce ruszyły na wojnę, której powodem stał się dostęp do surowców. Gdy w ruch poszła broń nuklearna, co doprowadziło do zniszczenia Australii, świat wybudził się z amoku, a zwaśnione frakcje wróciły na drogę dyplomacji.

W ubogich krajach jeszcze przed wojną narodził się nowy, krwawy sport. Porzucany przez żołnierzy ekwipunek zasilał krwawą zabawę, którą interesowało się coraz więcej ludzi. Ostatecznie tzw. The Gaunlet stał się najpopularniejszym sportem na świecie. Zmagania zawodników śledzą kibice na całym globie.

Rozgrywka

Cała zabawa polega na rywalizacji dwóch stron. Jedną z nich jest pięcioosobowa drużyna biegaczy, których zadaniem jest wydostanie się z tytułowego ogrodu. Aby to osiągnąć grupa musi współpracować, wypełniając określone cele. Na ich drodze staje gracz, który pełni rolę łowcy. Jest uzbrojony w ciężki sprzęt i przygotowany do najcięższego starcia. Drużyna biegaczy to natomiast zwinni, szybcy, ale podatni na ataki bohaterowie. Celem łowcy jest oczywiście nie dopuszczenie do ucieczki biegaczy.

Rozgrywka jest dynamiczna i uzależniona od tego, jaką rolę odgrywa dany gracz. Każda ze stron ma swoje unikalne cechy, umiejętności i wyposażenie oraz inną perspektywę gry. Dla biegaczy jest to widok TPP, natomiast dla łowcy FPP. Mapy, na których toczy się rywalizacja, są generowane proceduralnie.

Technikalia

Deathgarden może pochwalić się szczegółową, realistyczną grafiką 3D oraz dopracowanymi efektami specjalnymi. W grze występują zróżnicowane warunki pogodowe, a same mapy zarośniętych ogrodów prezentują się bardzo klimatycznie.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube