Defection

Defection cover image
5.00 / 5
Głosów:1
Strzelanki3dBattle royale
Oficjalna Strona

Defection to trójwymiarowa strzelanka oferująca wieloosobową akcję w czasie rzeczywistym na zasadach wybranego trybu, w tym Battle Royale.


Warstwa Fabularna

Jak to zwykle bywa przy produkcjach oferujących szybką i beznamiętną rozgrywkę, kwestia fabularna została w zasadzie pominięta. Wiemy tyle, że zabawa toczy się w bliżej niekreślonym średniowiecznym klimacie, który jednak uwzględnia powszechną dostępność broni czarnoprochowej.

Rozgrywka

Defection oferuje dynamiczną rywalizację na nieskoplikowanych zasadach. Gracze walczą o fragi lub przetrwanie na rozległych mapach, obserwując swoich bohaterów w widoku trzecioosobowym. Mając do dyspozycji mnóstwo rodzajów broni zarówno dystansowej, jak i białej, oddają się przyjemności zdobywania chwały w średniowiecznym klimacie. Na polach bitew ulokowano liczne zabudowania oraz brutalne pułapki.

Gracze mogą personalizować swoich zawodników, zmieniając ich wygląd pomiędzymi kolejnymi meczami.

Technikalia

Defection prezentuje sympatyczną stylistykę trójwymiarowej grafiki, która jednak mocno kontrastuje z brutalnymi i krwawymi animacjami walki. Za tę produkcję odpowiada niezleżny wydawca Segiej Saratov.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie 48 osób.


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube