Destiny

Destiny cover image
Brak ocen
RPGStrzelankiZręcznościowePrzygodowe
Oficjalna Strona

Destiny to kooperacyjny, sieciowy shooter z elementami RPG przeznaczony na konsole.

Nie jest to jednak arenowa strzelanka, w której zdobywamy fragi dla swojego teamu. W grze producentów kultowego Halo, czyli studia Bungie rozgrywka polega na przemierzaniu futurystycznego świata z karabinem w ręku. Podczas przygód zbieramy wyposażenie dla swojej postaci, oraz rozwijamy ją poprzez zdobywanie doświadczenia i podnoszenie poziomu/rangi swojego bohatera. Gra nie posiada otwartego świata, a rozgrywka polega na przemierzaniu instancjowanych lokalizcji w stylu jaki znamy z Neverwinter, jednak plansze są na tyle obszerne, że można by było się spierać w tej kwestii. W Destiny niczym w standardowych grach MMORPG wykonujemy kolejne misje, poznajemy nowe wątki fabularne, możemy też brać udział w wyprawach na styl dungeonów. Całość stawia nacisk na rozgrywkę kooperacyjną z innymi graczami.

Destiny posiada bardzo szczegółową grafikę, a walka jest dynamiczna i pełna efektów specjalnych. Na tą grę przeznaczono budżet w wysokości 50 milionów dolarów. Studio, które stoi za tym tytułem to Activision.

Tworząc postać mamy do wyboru 3 klasy postaci: Titan, Hunter i Warlock, które różnią się umiejętnościami, oraz rodzajem uzbrojenia. Każda klasa posiada dwie podklasy.

Zagramy na XONE, X360, PS4 i PS3.


Dodany przez Duch około 8 lat temu


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube