Diablo II

Diablo II cover image
4.00 / 5
Głosów:4
RPGPrzygodoweHack and SlashFantasy2d
Oficjalna Strona

Diablo 2 to sequel wydanego w 1996 roku Diablo ze stajni Blizzard North. Jest to gra uważana przez wielu za najlepszego Hack and Slasha w historii.

Gracze znowu podejmą trop mrocznego Pana Grozy, któremu udało się opętać głównego bohatera pierwszej części gry - księcia Aidana. Diablo pozyskał nowych sojuszników, oraz zyskał potężną moc. Zanim zaczniemy przygodę w Sanktuarium możemy zaplanować swoją postać wybierając spośród wielu dostepnych klas postaci, takich jak: Barbarzyńca, Nekromanta, Amazonka, Czarodziejka czy Paladyn. W trakcie rozgrywki przemierzamy masę lokacji, w tym losowo generowane mapy i podziemia oraz wykonujemy zadania zlecone przez postacie niezależne występujące w grze.

Do rozgrywki sieciowej będziemy potrzebowali łącza LAN lub internetu. Przygotowany z myślą o zabawie kooperacyjnej tryb multiplayer oferuje zabawę maksymalnie dla 8 osób, które razem mogą wyruszyć na misję ratowania świata przed ostatecznym złem. Fani PvP mają możliwość zabawy w duele. Gracze mogą także uczestniczyć w rozgrywkach rankingowych, podzielonych na sezony, korzystać z czatu i wymieniać między sobą przedmioty.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube