Diablo Immortal

Diablo Immortal cover image
4.00 / 5
Głosów:4
RPGHack and SlashFantasy3d
Oficjalna Strona

Diablo Immortal to czwarta gra z legendarnej serii Diablo, za którą odpowiada Blizzard (obecnie Activision Blizzard). Zapowiedź tej odsłony wywołała wyjątkowo negatywne reakcje fanów, a nawet samych pracowników studia, głównie dlatego, że platformą docelową tej produkcji są urządzenia mobilne.


Warstwa Fabularna

Historia opowiedziana w Diablo Immortal wrzuca graczy w wir wydarzeń toczących się pięć lat po zniszczeniu przez Tyraela Kamienia Świata, a więc gdzieś pomiędzy wydarzeniami z Diablo II i Diablo III. Diablo Immortal skupia się bezpośrednio na odłamkach Kamienia Świata, z których wciąż sączy się splugawienie. Sanktuarium ponownie znalazło się w centrum inwazji demonicznych hord.

Bazą wypadową graczy jest Zachodnia Marchia, która została przedstawiona w pełni okazałości w czasie sprzed podbojów Maltaela.

Rozgrywka

Sama mechanika gry na pierwszy rzut oka nie odbiega w dużym stopniu do tego, co widzieliśmy w Diablo III poza tym, że została dostosowana do urządzeń mobilnych i ekranów dotykowych. Sterowanie odbywa się za pomocą wirtualnego pada oraz kółka umiejętności, które odpowiadają za ruch postaci oraz używanie zdolności specjalnych.

Diablo Immortal oferuje podobne rozwiązania oparte o stałe połączenie z siecią. Gracze mogą się grupować, by wspólnie przemierzać podziemia, a nawet zakładać gildie i brać udział w masowaych eventach. Dostają do dyspozycji szereg klas postaci znanych z poprzedniej odsłony gry. Na ich drodze stają znajome i nowe demony oraz członkowie tworzącego się właśnie Sabatu.

Sama walka, która jest przecież esencją serii, jest dynamiczna i efektowna.

Technikalia

Gra w Diablo Immortal wymaga stałego połączenia z internetem. Produkcją zajmuje się chińska firma NetEase.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube