Dominus

Dominus cover image
Brak ocen
Strategiczne2d
Oficjalna Strona

Dominus to nietypowe, strategiczne MMO, w którym akcja toczy się bardzo powoli.

Wyróżniającą cechą tej produkcji jest tempo rozgrywki. Każda akcja zabiera masę czasu, niezależnie od tego, czy jest to wydobycie, budowa, czy ruch jednostek na mapie świata. Najlepszą formą grania jest zalogowanie się raz na kilka godzin, na parę chwil, by porozdzielać zadania dla swoich jednostek.

Kolejną nietypową cechą jest to, że w tej grze cała rozgrywka odbywa się wyłącznie na mapie świata. Cała mapa jest podzielona na hexy, po kliknięciu na które uzyskujemy dostęp do zakładki ze szczegółami danego pola. W ten sposób zarządzamy swoimi osadami. Fani projektowania i dekorowania miast w przeglądarkowach strategiach typu Forge of Empires, Grekopolis czy Plemiona będą zawiedzeni, ponieważ w Dominusie rozbudowa odbywa się w trybie tekstowym i nie mamy dostępu do podglądu naszych osad. Podobnie ma się kwestia walki. Autorzy gry postanowili dedykować ją dla tych graczy, którzy lubią komunikować się i współpracować z innymi. Pozostawiono im spore pole do popisu w tym zakresie.

Rozgrywki są podzielone na serwery, które działają do czasu podbicia wszystkich krain przez jednego z graczy. Każdy ma ograniczoną pojemność - do stu graczy.

Ten tytuł działa jako open source.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube