Doom

Doom cover image
Brak ocen
StrzelankiSci-fi3d
Oficjalna Strona

Doom to brutalna gra akcji - strzelanka, w której wcielamy się w komandosa wykonującego misję w wojskowej placówce badawczej na Marsie. W wyniku nieudanego eksperymentu placówka jest oblegana przez hordy demonicznych potworów.

Najnowszy Doom, czyli de facto Doom 4 musiał znaleźć się na naszej liście ze względu na rozbudowany multiplayer. W odróżnieniu od tego, co oferowały poprzednie części, tym razem zadbano, aby fani rywalizacji sieciowej mieli co robić. Gracze mogą brać udział w zmaganiach w sześciu róznych trybach sieciowych. Pojawiły się także rozbudowane opcje personalizacji postaci oraz wybór zestawu uzbrojenia przed każdym meczem. Na mapach pojawiają się rozmaite power-upy, spośród których najpotężniejszy umożliwia przemianę postaci w potężnego demona. Oprócz tego przygotowano specjalny edytor map, który pozwala także na pisanie skryptów, dzięki czemu gracze mogą tworzyć całkiem nowe tryby rozgrywki.

Oczywiście grać możemy także samotnie, kampania dla pojedynczego gracza została przygotowana na wysokim poziomie. Wprowadzono szereg nowości i usprawnień, które sprawiają, że ten Doom jest naprawde unikalny - pośród wielu nowych umiejętności pojawiły się efektowne finishery, podwójne skoki czy możliwość chwytania się krawędzi urwisk. 


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube