Dota Underlords

Dota Underlords cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrategiczneTaktyczneFantasy3dTurowe
Oficjalna Strona

Dota Underlords to turowa, strategiczna gra bitewna, której mechanika i zasady rozgrywki zostały zaczerpnięte z popularnej modyfikacji do gry Dota 2, Dota Auto Chess.


Warstwa Fabularna

W Dota Underwolds występują bohaterowie wyjęci prosto z gry Dota 2. Graczom towarzyszy ten sam epicki klimat wojny starożytnych, w której biorą udział herosi zarówno dobra, jak i zła. Rozgrywka opiera się na sieciowych potyczkach, nie pozostawiając wiele miejsca na przygody czy zadania fabularne.

Rozgrywka

Dota Underlords oferuje strategiczną rozgrywkę luźno opierającą się na zasadach klasycznych szachów. W podstawowym trybie rozgrywki ośmiu graczy ściera się ze sobą w bitwie podzielonej na szereg rund - starć. Przed każdą rundą gracze mogą zmienić ustawienie swoich bohaterów na podzielonym w szachownicę polu bitwy. Wygrane potyczki zapewniają złoto, które można wykorzystać na zakup nowych postaci ze wspólnej puli zmieniającej się co rundę. Zakupieni herosi lądują w ręce gracza. Dzięki zdobywanym także podczas pojedynczych walk doświadczeniu, zwiększa się ilość jednostek, które można wystawić do boju w danej rundzie.

Same walki toczą się automatycznie. Gracz zarządza jedynie ustawieniem jednostek i doborem ekwipunku.

Technikalia

Dota Underworlds oferuje nie tylko paletę postaci zaczerpniętych z drugiej Doty, ale także ten sam styl graficzny. Jakość prezentowanych tekstur nie odbiega od oryginału.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie ośmiu graczy. Możliwa jest także rozgrywka jednoosobowa lub drużynowa przeciwko botom.


Dodany przez Duch około 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube