Down To One

Down To One cover image
5.00 / 5
Głosów:1
Strzelanki3dBattle royale
Oficjalna Strona

Down To One to wieloosobowa strzelanka na zasadach Last Man Standing / Battle Royale z wielkim otwartym światem i wysoce interaktywnym środowiskiem gry.


Warstwa Fabularna

Down To One ma dosyć tajemniczą fabułę, która została zepchnięta na dalszy plan. W grze najwazniejsza jest rywalizacja, brak w niej więc jednoosobowej kampanii fabularnej, o której moglibyśmy tutaj napisać.

Rozgrywka

Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę w stylu znanym z najlepszych pierwszoosobowych strzelanek. Gracze rywalizują na rozległej mapie, którą opuścić może tylko jeden z nich zgodnie z zasadami Battle Royale. Aby wyeliminować pozostałych zawodników, gracz wykorzystuje szeroki arsenał broni, a także rozmaitych przedmiotów. Oprócz broni palnej dostępne są różne przedmioty codziennego użytku oraz broń biała. W trakcie zabawy można wykorzystać praktycznie wszystko, co znajdzie się pod ręką, dla swojej przewagi.

Technikalia

Twórcy tej produkcji skupili się na jak najbardziej realistycznym odwzorowaniu świata (nie tylko pod względem wizualnym). Zadbano o idealną fizykę lotu pocisków, a nawet dynamiczną penetrację, co oznacza, że postacie faktycznie są ranione w miejscach trafień.

Ta trójwymiarowa produkcja została przystosowana do 64-bitowych systemów obsługujących biblioteki DirectX 11. Przewidziano wsparcie dla rozdzielczości 4K.

W jednym meczu może brać udział maksymalnie 42 graczy.


Dodany przez Duch ponad 4 lata temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube