Dragonica Online

Dragonica Online cover image
3.49 / 5
Głosów:135
RPGFantasy3dDla dzieci
Oficjalna Strona

Dragonica Online zwany inaczej Dragon Saga to MMORPG okraszone baśniowo-kreskówkową grafiką, w którym na wzór starych gier 2D ale całkoiwicie zrealizowanym w grafice 3D, tytuł obecnie jest publikowany przez THQ.

W przeciwieństwie do innych produkcji 3D, tutaj gracze faktycznie mają nieco więcej swobody w zabawie kamerą. Gra jest bardzo podobna do takich produkcji jak MapleStory, czy Wind Slayer - jednakże trzeba stwierdzić, że DO dorzuca coś do tej mieszanki także swojego. Gra została okrzyknięta mianem najlepszej gry free-to-play 2009 roku, więc mamy pewną gwarancję dobrego produktu. Standardowo w grze będziemy wykonywać wiele zadań, przemierzać doskonały system dungeonów, a wszystkiemu będzie przyświecać bardzo dynamiczne tempo rozgrywki. W grze mamy cztery klasy wyjściowe:

Warrior - tradycyjny wojownik i klasa okrzyknięta jako tank w DO. Mają dużą ilość punktów życia i obrony, dzięki czemu mogą zbierać na siebie hordy wrogów.

Thief - typowy Assassin dla innych produkcji. Są bardzo szybcy, zadają dosyć wysokie obrażenia, a wszystko polega na ich prędkości zadawanych obrażeń. Są bardzo dobrymi DPS'ami w party.

Magician - mag w tej grze to podstawowa klasa rzucająca zaklęcia. Są one zarówno defensywne, jak i ofensywne. Są bardzo słabi w walce w zwarciu, jednakże z dystansu wyprawiają wręcz cuda.

Archer - standardowy łucznik, biegły w używaniu łuku i zadawania obrażeń z dystansu. Mają więcej punktów życia, niż magowie, jednakże mniej niż wojownicy.


Dodany przez admin ponad 12 lat temu


61 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube