Dream Of Mirror Online

Dream Of Mirror Online cover image
2.71 / 5
Głosów:14
RPGAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

Dream of Mirror Online lub DOMO to MMORPG z grafiką 3D, którego fabuła jest osadzona w klimatach starożytnej mitologii chińskiej.

Mamy tutaj na prawdę wielką styczność z całą architekturą i kulturą tamtego okresu i miejsca. Całość rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości, wewnątrz tzw. "Kunlan Mirror". Historia sugeruje nam, że gracz musi wejść do tego świata, aby zaprowadzić pokój na świecie.

Warto wspomnieć o wielu systemach i funkcjonalnościach, które nadają DOMO kształtu prawdziwego MMORPG-a - gildie, crafting, pety, mounty, dungeony, a nawet możliwość zawierania małżeństw. Atrakcji jest rzecz jasna o wiele więcej.

Mamy tutaj do czynienia z bardzo gładką i casualową grafiką, która na pewno nie będzie pasowała dla wszystkich. Bardzo ciekawym aspektem gry, są przerywniki filmowe, które pojawiają się dosyć często. Oprócz tego mamy do dyspozycji trzynaście bardzo unikalnych klas (blademaster, dancer, doctor, fencer, hunter, martial artist, mercenary, merchant, musician, shaman, thief, witch doctor, wizard) i cztery rasy (human, shura, sprite, sylph).

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 12 lat temu


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube