Drift City

Drift City cover image
3.44 / 5
Głosów:45
ZręcznościoweSportoweSymulatory3d
Oficjalna Strona

Drift City jest to tytuł Racing-MMO wyprodukowany przez koreańskie studio NHN Corporation. Gra podejmuje konkurencję z podobnymi znanymi tytułami jak Project: Torque czy Upshift StrikeRacer jednak podąża trochę innym torem niż wcześniej wymienione a wyróżnia ją cel-shadingowa grafika i fabuła.

Gra oprócz standardowego ścigania się posiada też częściową fabułę, gracz wciela się bowiem w kierowcę, który wraz z innymi musi wyeliminować tajemniczą organizację grożącą mieszkańcom Mitrron Island na której toczyć będzie się cała rozgrywka.

Grę zaczynamy od stworzenia własnego bohater i wyboru samochodu, który posłuży nam na początku tylko do celów treningowych ponieważ osiągami nie grzeszy. Zaraz po tym zostajemy wciągnięci do pierwszej misji, których w grze jest całkiem sporo. Niestety nie są one za bardzo rozbudowane bo polegają tylko na dotarciu do celu, czasami w ograniczonym czasie ale też poza wątkiem głównym możemy podejmować dodatkowe zadania specjalne np. patrole, pościgi wraz z innymi graczami.

Twórcy oddali nam do dyspozycji cztery miasta o całkiem dużej powierzchni, każde wyróżnia się odmiennym stylem i architekturą. Gra stawia na zręczność i wykorzystanie nadsterowności i kontrolowanych poślizgów ale model jazdy nie jest zbyt wymagający. 

Warto wspomnieć o pojazdach, które chociaż nie są w pełni licencjonowane to większość nawiązuje stylistyką do jej prawdziwych odpowiedników. W sumie mamy do dyspozycji ponad 40 modeli, podzielonych na dziewięć klas. Każdy wóz możemy wyposażyć w różnego rodzaju ekwipunek, podzielony na cztery główne gałęzie. Jak przystało na produkcję azjatycką nie mogło zabraknąć też opcji tuningu. Gra pomimo swojego wieku ciągle potrafi cieszyć a za jej wypróbowaniem opowiadają się niskie wymagania, oryginalność oraz stabilność rozgrywki.

  • + Otwarte, żyjące miasto
  • + Mnogość zadań
  • + Brak bugów
  • - Brak aktualizacji
  • - Nie zbalansowany system mikropłatności

Dodany przez Shranter ponad 12 lat temu


38 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube