Drift King: Survival

Drift King: Survival cover image
3.00 / 5
Głosów:1
WyścigoweSymulatory3d
Oficjalna Strona

Drift King: Survival to wyścigowa gra akcji, która została zrodzona przez niezależne, rosyjskie studio Destiny Development.

W tej grze będziemy mogli rywalizować ze znajomymi w jednym z trzech trybów sieciowych - Survival, Hunger i Freestyle. Nazwa tej gry prawidłowo wskazuje na to, że jej głównym elementem jest umiejętność wykonywania przez graczy efektownych driftów. 

Wraz ze startem gry dostaniemy do użytku 26 pojazdów wzorowanych na legendarnych modelach z prawdziwego świata. Każdy z pojazdów możemy tuningować i personalizować. Każdy z nich charakteryzuje się też inną fizyką i zachowaniem na drodze. Rywalizować będziemy mogli na jednej z sześciu dostępnych map.

Niestety nie dostaniemy tutaj otwartego świata, ani możliwości wspólnej gry z dziesiątkami, czy nawet setkami innych graczy. Twórcy dodali dla swego dzieła na Steamie tag MMO prawdopodobnie jedynie ze względu na globalny czat, który pozwala na interakcję wszystkich aktywnych graczy oraz globalny ranking. Poza tymi funkcjami nie należy się spodziewać po tej grze cech prawdziwego MMO.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube