Dungellion

Dungellion cover image
5.00 / 5
Głosów:1
RPGZręcznościoweFantasy3dBattle royale
Oficjalna Strona

Dungellion jest swoistym połączeniem RPG ze zręcznościową strzelanką na zasadach battle royale, a w dodatku z widokiem w rzucie izometrycznym.


Warstwa Fabularna

Gracze rywalizują w bliżej nieokreślonym świecie fantasy. Rozgrywka polega na potyczkach PvP, więc warstwa fabularna została potraktowana w tej grze nieco po macoszemu.

Rozgrywka

Dungellion to bardzo nietypowe podejście do tematyki battle royale. Akcja gry toczy się bowiem głównie w mrokach zapuszczonych lochów, a sami bohaterowie korzystają w walce z epickich przedmiotów i potężnych zaklęć.

Z początkiem każdego maczu czterech graczy zostaje wrzuconych do proceduralnie generowanych podziemi. W trakcie przemierzania mrocznych korytarzy zawodnicy zdobywają dostęp do coraz groźniejszych umiejętności. Spotkania z innymi graczami nie kończą się rzecz jasna jedynie na intensywnej wymianie spojrzeń. Walka polega na zręczności i umiejętnym wykorzystaniu terenu przez graczy.

Ten, kto jako jedyny pozostanie przy życiu, zostaje ogłoszony zwycięzcą i wrzucony do kolejnych, trudniejszych podziemi wraz z innymi zwycięzcami. W ten sposób gracze niemal bez końca awansują, zyskując coraz większą moc, a tym samym konfrontując się z coraz lepszymi przeciwnikami.

Technikalia

Prosta trójwymiarowa grafika i kreskówkowa stylistyka to znaki rozpoznawcze Dungellion. Podczas jednego meczu wspólnie może rywalizować maksymalnie czterech graczy.

Za produkcję odpowiada studio Juvty Worlds.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube