Dungeon Runners

Dungeon Runners cover image
3.35 / 5
Głosów:26
RPGFantasy3d
Oficjalna Strona

Producent: NCSoft
Wydawca: NCSoft
Typ: MMORPG F2P
Status: Wydana
Data wydania: -
Item Shop: -

Dungeon Runners to innowacyjny MMORPG osadzony w pełnej grafice 3D. Jeżeli kiedykolwiek grałeś w old-school'owe RPG'i i wciąż podobają Ci się stare rozwiązania, powinieneś czuć się w tej grze jak w domu. Gra została stworzona z nutką ironii, przede wszystkim w dialogach z NPC'tami, ale także w opisach lokacji. Gra pierwotnie była P2P, jednakże po pewnym czasie przeszła na model F2P. Największą wadą przechodzących gier z P2P na F2P, jest to, że zwykli użytkownicy nie mają wielu funkcji - tak jest i tutaj. Ci, co opłacają wciąż abonament otrzymują o wiele więcej rozwiązań jak i opcji, którymi mogą się cieszyć podczas rozgrywki. Nie macie co liczyć także na balans pomiędzy osobami płacącymi. Zawsze będziecie poszkodowani w walkach PvP, ale także w zwykłym gameplay'u. W grze mamy tylko trzy grywalne klasy:

Warrior - bardzo tradycjny tank w MMORPG'ach. Ma najwięcej punktów życia, oraz obrony z wszystkich klas w DR. Są biegli w używaniu wszystkich broni do walki wręcz, zaś atak z dystansu i posługiwanie się magią generalnie nie sktukuje. Posiadają naturalny bonus do statystyk siły i zwinności, zaś karę na intelekt.

Mage - tradycyjna klasa (i jedyna), która posługuje się magią w tej produkcji. Rzucają bardzo potężne czary z odległości, jednakże są mocno podatni na walkę w zwarciu. Otrzymują naturalny bonus do intelektu, a mają karę na siłę i zwinność.

Ranger - biegła klasa w używaniu różnego rodzaju broni dystansowej, typu łuki i kusze. Radzą sobie bardzo dobrze z zadawaniem szybkich obrażeń. Są bardzo podatni w walce wręcz. Posiadają bonuys do zwinności, zaś karę do siły i inteligencji.


Dodany przez admin ponad 12 lat temu


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube