Dynasty Warriors Online

Dynasty Warriors Online cover image
3.00 / 5
Głosów:24
RPGZręcznościoweBijatykiPrzygodowe
Oficjalna Strona

Dynasty Warriors Online to typowa zręcznościówka, przeniesiona z konsoli do świata MMO. Naszym głównym zadaniem będzie tutaj annihilacja dziesiątek, a newet setek komputerowych przeciwników i wykonywanie (niekiedy) skomplikowanych kombosów. To właśnie ta druga funkcja przynosi najwięcej frajdy, jednak najpierw musimy "ogarnąć" skróty klawiszowe i sterowanie. 

Zacznijmy jednak od minusów. Już na samym początku zdenerwujemy się masą sloganów oraz bardzo powolnym ładowaniem gry. Później ukaże nam się unikalny system logowania, z którym spotykam się po raz pierwszy. Tworzenie bohatera też nie trwa krótko, jednak opcji wyglądu mamy wystarczająco dużo. Następnie musimy wybrać region, w który przeniesie nas gra oraz jedno z trzech królestw. 
 
Po krótkim dialogu z NPC zostaniemy przetransportowani do "Tutoriala", gdzie jeden z komputerowych kompanów pokaże nam podstawowe ataki i tricki. Od razu zaznaczam, że wszystko odbywa się tutaj za pomocą klawiatury. Myszka (w pojedynczych przypadkach) będzie w ogóle nie potrzebna. Grafika stoi na przyzwoitym poziomie... no prawie, bo wybór opcji "Low" nie wygląda zbyt zachęcająco. Kolejnym minusem jest czcionka, która jest nieczytelna i rozmazana.
 
Przejdźmy jednak do sedna, czyli walki. Kombinacje klawiszowe pozwalają stworzyć kilkanaście efektownych kombosów, które sięją postrach i spustoszenie w szeregach wroga. Wszystkie ataki wykonujemy różnego rodzaju broniami, począwszy od zwykłej Spear'y, a kończąc na potężnym Iron Swordzie. Przynam szczerze, że miałem kupę frajdy z bicia przeciwników, nie tylko tych sterowanych przez komputer, ale także tych typowo "realnych".
 
Jeśli szukasz gry, która nie polega na "Kto ma lepszy ekwipunek?", a preferujesz gry zręcznościowe i typowo manualne to Dynasty Warriors Online będzie idealnym kandydatem. Do boju!
 
Uwaga: Gra została zamknięta i nie jest już dostępna.

Dodany przez guru ponad 11 lat temu


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube