Eudemons Online

Eudemons Online cover image
3.38 / 5
Głosów:21
RPGAnimeFantasy3d
Oficjalna Strona

Eudemons Online to bardzo interesujące MMORPG, osadzone w realiach fantasy.

Podobnie jak inne gry od TQ Digital, Eudemons posiada bardzo dynamiczny gameplay i szybkie levelowanie. Gra jest głównie przeznaczona do zabaw w PvP.

Twórcy wprowadzili bardzo innowacyjny system petów, a raczej "Eudemonsów". Tytułowe stworki za naszym przywołaniem stają gotowe do walki. Takich petów gracze mogą mieć maksymalnie dwóch, a wybierać jest z czego, ponieważ mamy do wyboru trzydzieści różnorodnych potworów. Grafika jest bitowa i bardzo przypomina old schoolowe produkcje, takie jak Baldurs Gate, czy Diablo. W grze są tylko trzy grywalne klasy:

  • Warrior - standardowy wojownik, praktycznie niczym nie różniący się od tych z innych MMORPG-ów. Zadaje największe obrażenia w walce bronią białą. Posiada również najwyższe zdolności obronne, co czyni go bardzo skutecznym tankiem. Brak mu jednak dobrych umiejętności.
  • Magician - mag, który zadaje dzięki swoim potężnym czarom bardzo duże obrażenia, również AoE. Może wyrządzać naprawdę kolosalne szkody, jednakże posiada małą ilość punktów życia, przez co nie jest tak bardzo skuteczny. Do tego słaba obrona powoduje częste zgony.
  • Paladin - paladyn to połączenie dwóch wyżej wymienionych klas. Jest bardzo dobrym wojownikiem w walce wręcz, a do tego potrafi używać ciekawych czarów buffujących.

Tu byłem. Duch.


Dodany przez admin ponad 14 lat temu


12 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube