Evil Genius Online

Evil Genius Online cover image
Brak ocen
StrategiczneSci-fi3d
Oficjalna Strona

Evil Genius Online to sieciowa odsłona kultowej przed laty gry Evil Genius.

Gracze wcielają się w role tytułowych geniuszy zła - przywódców organizacji przestępczych, które rywalizują między sobą o władzę nad światem.

Warto zaznaczyć, że rozgrywka w Evil Genius oraz Evil Genius Online przypomina nieco tą, znaną z serii Dungeon Keeper. Największym podobieństwem jest możliwość kopania tuneli, które posłużą za podwaliny naszej podziemnej bazy. W naszej kryjówce znajdą idealne miejsce do życia nasi podwładni, którzy zgodnie z naszą wolą będą wykonywać różne misje i zadania. Nasi pomagierzy zdobywają punkty doświadczenia i kolejne poziomy za wykonywanie swoich prac, a nawet mogą zostać przez nas upgrade'owani. W zasadzie poza tymi kwestiami podobieństwa nie są już tak wyraźne.

Oprócz rozbudowy siedliszcza zła, werbowania oprychów i przypisywania im kolejnych zadań i misji możemy także prowadzić badania nad udoskonalaniem naszych złowrogich technologii, szpiegować innych graczy oraz rywalizować z nimi w globalnym rankingu.

Największym mankamentem wytykanym przez graczy jest znikoma ilość funkcji społecznościowych, przez co trudno sklasyfikować tę grę jako MMO.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube