Fallen Earth

Fallen Earth cover image
3.47 / 5
Głosów:47
RPGStrzelankiZręcznościowePost-apo3d
Oficjalna Strona

Fallen Earth to przedstawiciel gatunku Action RPG typu MMO. Jej producentem jest debiutujące studio Icarus. Gra jest dostępna tylko na komputerach osobistych.

Historia przedstawiona w Fallen Earth ukazuje losy świata po nuklearnej zagładzie. Po całym globie rozsypane są niewielkie ludzkie enklawy, gdzie ci, którym udało się przeżyć, walczą z dnia na dzień o przetrwanie. Najlepiej zachowaną kolonią jest ta przy tamie Hoovera. Jej mieszkańcy nadal są w posiadaniu technologii sprzed okresu wojny. Budzi to oczywiście uzasadnioną zazdrość ze strony sąsiadów, którzy mają dość życia bez wygód.

Aby zapewnić sobie byt, gracze mogą próbować dołączyć do kolonii, gdzie zawsze spotkają kogoś, kto zechce, aby za odpowiednią opłatą wyświadczyć mu przysługę. Za wykonywane zadania otrzymujemy punkty oraz premie, dzięki którym nasza postać awansuje i rozwija swoje zdolności. Przyjdzie nam wyruszać na ekspedycje, ochraniać konwoje i karawany przed bandytami, szukać dokumentacji, która odkryje prawdę o upadku cywilizacji itd.

Uniwersum Fallen Earth daje graczom sporo swobody. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostać hersztem szajki bandytów lub wprost przeciwnie - stróżem prawa. Możliwe jest nawet zakładanie własnych domostw, a nawet całych osad .Gracz wciela się w postać jednego z ocalałych, który próbuje radzić sobie z trudnościami życia w postapokaliptycznym świecie.

Na samym początku zabawy tworzymy naszego avatara z szerokiego asortymentu dostępnych elementów. Ilość możliwych modyfikacji robi wrażenie. Mamy wpływ na takie cechy, jak kolor skóry i oczu, płeć, uczesanie czy inne detale - jak tatuaże, kolczyki itd. Następnie określamy jedną z sześciu grup społecznych, do której ma należeć nasz heros i możemy rozpocząć przemierzanie bezkresnych pustkowi.

W grze jak w większości RPG rozwijamy swoją postać w następujących kierunkach:

  • WillPower
  • Strenght
  • Perception
  • Intelligence
  • Endurance
  • Dexterity
  • Coordination
  • Charisma

Tu byłem. Duch.


Dodany przez DerDon ponad 12 lat temu


17 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube