Fear the Wolves

Fear the Wolves cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiSurvivalPost-apo3dBattle royale
Oficjalna Strona

Fear the Wolves to wieloosobowa gra akcji, która koncentruje się na zmaganiach graczy w trybie battle royale. Ta gra ma do zaoferowania przede wszystkim mroczny, wciągający klimat oraz innowacyjne dla gatunku rozwiązania. Za jej produkcję odpowiada studio Vostok Games, które jest znane przede wszystkim z takich produkcji, jak S.T.A.L.K.E.R. oraz Survarium.


Warstwa Fabularna

W sieciowych strzelankach fabuła zazwyczaj odgrywa drugorzędną rolę. W przypadku Fear the Wolves jest jednak inaczej, ponieważ warstwa fabularna ma bezpośredni wpływ na wyjątkowy klimat, który towarzyszy nam podczas rozgrywki.

Grając, wybieramy się w podróż w zapuszczone okolice zrujnowanej elektrowni atomowej w Czarnobylu. Mroczny klimat ma swoje odzwierciedlenie nie tylko w samym otoczeniu, ale także w postaci zmutowanych przedstawicieli fauny oraz anomalii pogodowych. Mapy, na których toczą się bitwy, pełne są zniszczonych budynków, wraków samochodów oraz między innymi tytułowych wilków, które tylko czekają na odpowiedni moment do ataku.

Rozgrywka

Rozgrywka w Fear the Wolves polega na kilkudziesięciosobowych potyczkach, podczas których wyłaniany jest zwycięzca - ostatni gracz, którego postać pozostanie przy życiu. Na starcie każdy z graczy dysponuje jedynie podstawowym ekwipunkiem. Podstawowy sprzęt możemy jednak odpowiednio wzbogacić elementami wyposażenia, które znajdujemy w trakcie gry. Do naszej dyspozycji oddano arsenał imitujący broń wykorzystywaną na współczesnym polu walki, dodatkowo urozmaicony specjalistycznymi gadżetami.

Inni gracze nie są jedynym zagrożeniem, któremu musimy stawić czoła. Agresywne, zmutowane zwierzęta bez ustanku czają się i tropią graczy. Oprócz tego musimy uwazać na dynamicznie zmieniające się warunki pogodowe, które mogą przyczynić się do niespodziewanego zgonu postaci. Wkroczenie bez odpowiedniej ochrony do strefy skażonej promieniowaniem radioaktywnym lub przebywanie na otwartym terenie podczas nagłego wzrostu temperatury może bez ostrzeżenia zakończyć naszą zabawę.

Rozgrywkę dodatkowo wzbogaca cykl dnia i nocy.

Technikalia

Twórcy tej gry postawili na dobrej jakości trójwymiarową grafikę oraz stonowaną kolorystykę, która potęguje ponury klimat.

We wspólnej rozgrywce może wziąć udział maksymalnie stu graczy.


Dodany przez Duch prawie 6 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube