FIFA Online

FIFA Online cover image
3.48 / 5
Głosów:60
ZręcznościoweSportoweSymulatoryManagerDla dzieci3d
Oficjalna Strona

Fifa Online to sportowa gra sieciowa o tematyce piłki nożnej, tak samo jak w przypadku innych wersji gier FIFA za realizację tegoż to projektu odpowiedzialna jest firma EA Sport.

W grze wcielamy się w menedżera wybranego klubu piłkarskiego, rekrutujemy nowych zawodników oraz kupujemy tak zwane "boostery", które mają za zadanie ulepszanie konkrentego zawodnika po przez  np.większą szybkość. W grze występują również "Achievement'y" czyt. aczitmenty, po których wykonaniu otrzymujemy specjalne bonusy. Na przykład w zamian za strzelenie gola "z główki" otrzymać można lepsze buty piłkarskie, które przyczyniają się do wielkości współczynnika celności. 

Grafika jest całkiem nowoczesna i sprawia, że gra jest na prawdę przyjemna. Sterowanie odbywa się tu za pomocą myszki, dzięki której możemy zaznaczyć dokładny cel w bramce przeciwnika, do którego chcemy skierować piłkę. Oczywiście można grać także bez przeszkód używając pada lub klawiatury. Przy odpowiedniej konfiguracji PADa, gra przypomina bardzo tą znaną z konsol, gdyż można robić przeróżne tricki z użyciem gałki analogowej.

Obecnie w Fifa Online trwają otwarte beta testy.
http://fifa-online.easports.com/web/beta/registration
Finalnej wersji gry można będzie się doczekać w wrześniu 2010r.

Uwaga: Gra nie jest już dostępna.
 


Dodany przez Harry984 ponad 13 lat temu


55 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube