FIFA Online 3

FIFA Online 3 cover image
4.17 / 5
Głosów:6
ZręcznościoweSportoweSymulatoryManager3dDla dzieci
Oficjalna Strona

FIFA Online 3 jako kontynuacja zamkniętej już FIFA Online i FIFA Online 2 zawiera wszystkie najlepsze elementy z dwóch poprzednich części.

Gra oryginalnie powstała na silniku FIFA 11 i została stworzona przez studio Electronic Arts w Seulu. W 2015 roku zmieniono silnik na ten, którego użyto do stworzenia FIFA 13. FIFA Online 3 jest zlokalizowana na wiele języków (niestety nie na polski) i jest dostępna praktycznie na całym świecie. Gracze mają możliwość gry i edycji drużyn z ponad 30 lig i dobierania istniejących w prawdziwym świecie ponad 15 tysięcy zawodników. Drużyny, zawodnicy i składy są stale aktualizowane o najnowsze dane. Mimo, iż gra została zaprojektowana z myślą o rozgrywce multiplayer, osoby bez dostępu do internetu mogą się bawić w trybie dla pojedynczego gracza. Poza tym w trybie custom matches na jedną drużynę może przypadać nawet 5 żywych graczy.

W tym tytule znajduje się ciekawie działający system rynku transferów online, dzieki któremu gracze moga kupować i sprzedawać zawodników od i dla innych graczy, występuje tu również system klubowy oraz Item Shop.

Tryby, które znalazły się w tej części gry są delikatnie podrasowanymi trybami, które znamy z "dwójki". System ligowy nie zmienił się wcale, natomiast dodano system matchmakingu, który w przypadku przyjacielskich meczy 1vs1 dobiera przeciwnika na podobnym poziomie. Gracze mają też możliwość wcielenia się menagera drużyny, który będzie zarządzał zawodnikami i formacjami podczas meczu. Tryby rankingowe zostały przeniesione z poprzedniej części w praktycznie niezmienionej formie.

FIFA Online 3 jest szczególnie popularna w Wietnamie i Tajlandii, gdzie regularnie odbywają się turnieje z liczną widownią. W Korei FIFA Online 3 znajduje się w czołówce najpopularniejszych gier na PC.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube