Fist of Truth

Fist of Truth cover image
5.00 / 5
Głosów:1
KarciankiStrategiczneFantasy2dTuroweDla dzieci
Oficjalna Strona

Fist of Truth to kolorowa, dwuwymiarowa karcianka przeznaczona na urządzenia mobilne.


Warstwa Fabularna

Fabuła gry została osadzona w pięknej krainie fantasy zamieszkałej przez rozmaite rasy stworzeń, których próżno szukać w prawdziwym świecie. Podczas kampanii fabularnej gracze zostają wtajemniczeni w szczegóły opowiedzianej historii oraz poznają swoją prawdziwą rolę.

Rozgrywka

Sama rozgrywka w Fist of Truth nie należy do najbardziej skomplikowanych. Gracze naprzemiennie używają kart, które reprezentują rozmaite jednostki lub zaklęcia. W sumie do dyspozycji użytkowników oddano ponad 700 kart, a liczba ta stale rośnie z kolejnymi aktualizacjami. Wystawiane do boju jednostki zajmują wybrane miejsca na polu bitwy i wykonują swoje akcje w odpowiedniej fazie gry.

Twórcy tej produkcji przygotowali klarowny samouczek oraz obszerną kampanię dla pojedynczego gracza, podczas której można nauczyć się bardziej zaawansowanych startegii i zdobyć lepsze karty. Po odpowiednim przygotowaniu się gracze mogą przystąpić do rywalizacji w globalnym rankingu.

Technikalia

Fist of Truth prezentuje prosty, kreskówkowy styl dwuwymiarowj grafiki, która na pierwszy rzut oka przypomina Kingdom Rush.

Za tę produkcję odpowiada studio Funcell.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube