Fonline2238

Fonline2238 cover image
3.37 / 5
Głosów:19
RPGStrzelankiPrzygodoweTaktycznePost-apo2d
Oficjalna Strona

Fonline2238 to nic innego jak wersja online starego i wyśmienitego Fallout'a 2. Oczywiście twórcy przystosowali grę do warunków środowiska online, stąd pojawiło się wiele bardzo interesujących zmian, które całe szczęście nie zabijają klimatu postapokaliptycznego.

Z istotnych zmian jakie zaszły względem klasycznego fallout'a należy wymienić:
- rozbudowany crafting napędzający ekonomię gry
- system zakładania gang'ów i walki o miasta niebezpiecznej północy
- liczne event'y, które znacznie umilają rozgrywkę

Oczywiście to co najlepsze nie jest nowością, lecz sednem starych Fallout'ów. Mianowicie na postapokaliptycznej pustyni możesz być każdym i zajmować się czym tylko masz ochotę. Nie obowiązują Cię żadne ograniczenia co do rozwoju postaci.
Złodziej, doktor, prymitywny wojownik, handlarz, wytwórca broni snajperskiej, przewodnik po pustkowiach, a może jakaś dowolna kombinacja powyższych "klas" - wybór należy do Ciebie.

Jeżeli chodzi o aspekty techniczne, nikogo nie powinno zdziwić, że w Fonline2238 panuje open pvp i full loot - po prostu żadne inne rozwiązanie nie oddaje tak klimatu pustkowia i czyhających tam niebezpieczeństw.
Chciałbym jeszcze wspomnieć o mechanice walki, która jest tak samo genialna jak we wszystkich starych Fallout'ach - oślepiające strzał w oczy, spowalniające uderzenia łamiące nogi, obalenia, nieszczęśliwe wypadki jak wypadnięcie rewolweru z naszych dłoni - na to wszystko natkniemy się w omawianej wersji online.

Co do muzyki i grafiki to nie będę jej opisywał, bo wiadomo, iż jest po prostu najlepsza - z Fallout'a 2.

Pozostaje mi tylko zaprosić wszystkich was (wystarczająco wytrzymałych, aby przeżyć na pustkowiu) do wspólnej przygody w Fonline2238.

YL

Uwaga: FOnline 2238 zostało zamknięte w 2013 roku, ale kod źródłowy został udostępniony i może ktoś kiedyś ją przygarnie.


Dodany przez Yanglegend ponad 14 lat temu


53 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube