Forsaken World

Forsaken World cover image
3.49 / 5
Głosów:155
RPGPrzygodowe
Oficjalna Strona

 Już od pierwszych zapowiedzi gry, Forsaken World wywoływał skrajne emocje. Dla jednych był to epicki i przełomowy MMORPG, a dla innych kolejny, darmowy i zwykły tytuł. Jedno jest jednak pewne – wobec FW nie da się przejść obojętnie.

Zaczynamy od wybrania rasy postaci. W sumie mamy ich „aż” pięć:

  • Ludzie
  • Krasnoludy
  • Elfy
  • Stoneman
  • Kindred

Każda z nich jest przypisana do konkretnej klasy, więc np. nie uda nam się zagrać Stoneman’em Magiem. A szkoda, bo chciałbym zobaczyć ogromnego „kamiennego”, rzucającego umiejętności magiczne.

Ogromny wybór postaci gwarantuje, że na pewno znajdziemy coś dla siebie. Mamy tu zarówno typowych dps’ów (Warrior, Mage, Assassin), supporterów (Priest, Bard), tanka (Protector) oraz nowe „zjawisko” w dziedzinie MMO – Wampira. Jest to o tyle ciekawa postać, że nie można jej przypisać do żadnej z w/w rodzajów. Ogromne obrażenia i zdolność samoleczenia sprawiają, że Krwiopijca jest prawdziwą maszynką do zabijania.

Przez 90% czasu (podobnie jak we wszystkich grach PWE) będziemy wykonywać – najczęściej – nieskomplikowane questy. Pozostała część upłynie nam na dungeonach i instancjach.

Powiem krótko, Forsaken World to... trójwymiarowa wersja Battle of the Immortals. Identyczne mechanizmy, które odziela jedynie inny klimat. Niemniej, jest to jeden z najbardziej dopracowanych i najlepszych F2P na rynku. POLECAM!


Dodany przez guru około 12 lat temu


98 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube