Foxhole

Foxhole cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiStrategiczneSandbox3d
Oficjalna Strona

Foxhole to MMO z widokiem izometrycznym, w którym wojna nigdy się nie kończy.

W chwili, w której piszę te słowa gra jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie produkcji, jednak twórcy udostępnili darmowe demo, które jest dostępne już w tej chwili i pozwala na sprawdzenie możliwości Foxhole.

Rozgrywka odbywa się w klimacie II Wojny Światowej, jednak grafika jest lekko kreskówkowa, co sprawia, że wojenny klimat jest lżejszy i bardziej pogodny. Gra ma skupiać się na starciach setek graczy na ogromnych polach bitew. Wartka akcja, mnóstwo ludzi i totalny chaos może okazać się przepisem na wyjątkowo udaną zabawę. W ostatecznej wersji na pewno pojawi się wiele rozmaitych funkcji, a już i na ten moment  mamy sporo możliwości, w tym kierowanie pojazdami, a nawet przewożenie nimi pasażerów.

Najciekawszą kwestią jest jednak fakt, że jest to pełnoprawne MMO, a rozgrywka toczy się w trwałym świecie, na ogromnym polu bitwy, na które ma wpływ każdy nasz ruch. Wszystko zostało zaplanowane tak, aby jak najlepiej imitowało warunki długotrwałego konfliktu zbrojnego. Gracze mogą nie tylko zajmować strategiczne punkty czy linie zaopatrzeniowe, ale stawiać budynki, tworzyć broń, animucję, więc samotne wyprawy na front mogą zakończyć się tragedią.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube