Freefall Tournament

Freefall Tournament cover image
Brak ocen
StrzelankiZręcznościoweSci-fi3d
Oficjalna Strona

Freefall Tournament to nietypowy, darmowy shooter, który został przygotowany pod przeglądarki z wtyczką unity web player. Jest to gra przeznaczona do sieciowej zabawy PvP.

Gracze wcielają się w rolę kosmicznych marines, którzy toczą między sobą boje na futurystycznych mapach. Wyróżniający tę grę smaczek został ukryty w budowie map, po których możemy się poruszać na dowolnej płaszczyźnie - możemy biegać po ścianach i sufitach, a grawitacja nigdy nie pozwala naszym postaciom na wypadnięcie poza pole bitwy.

W tej grzemy dostajemy do dyspozycji różne tryby rozgrywki oraz rozmaite klasy postaci, z których każda dysponuje wyjątkowymi umiejętnościami w postaci trzech aktywnych skilli. Oprócz umiejętności klasy różnią się rodzajem używanej broni co sprawia, że rozgrywka jest zupełnie inna w przypadku każdej z klas. Każda postać może korzystać z dwóch rodzajów uzbrojenia. Dla przykładu karabin szturmowy w rękach gunnera pozwala na oznaczenie celu, aby uruchomić automatyczny targeting, natomiast gdy ten sam gunner korzysta z rail guna to celowanie w całości spoczywa w rękach gracza. Dla kontrastu obydwie bronie klasy shockera umożliwiają korzystanie z automatycznego celowania. W dostępnym arsenale znajdziemy także młoty, miecze, pistolety, karabiny, strzelby, bomby i wiele innych.

Oprócz tego każda postać może korzystać z plecaka odrzutowego czy wykonywać efektowne wślizgi, dzięki którym można uzyskać niesamowitą prędkość. Podobny system wślizgów, w bardziej zaawansowanej formie można spotkać dla przykładu w Warframe. 

Mecze trwają zazwyczaj od 10 do 20 minut.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube