FreeJack

FreeJack cover image
3.60 / 5
Głosów:115
ZręcznościoweSportoweWyścigoweAnime3d
Oficjalna Strona
FreeJack to darmowa gra polegająca na wyścigach Parkour'owych. Czym jest Parkour? Myślę, że wszyscy wiedzą, ale dla formalności napiszę, ze jest to "sztuka przemieszczania się", a więc efektowne skoki, pokonywanie barierek w widowiskowy sposób itp (Mam nadzieję, że nie dostanie mi się za tą definicję od fanów La parkour). Wracając jednak do gry FreeJack, gracz przenosi się do metropoli o nazawie New Jack City. Głównym zadaniem playera, jest zwiększanie szybkości sterowanej postaci oraz zdobywanie dostępu 
do kolejnych lokacji i skrótów. Postać może być ubierana w różne ciekawe uniformy oraz dodatkowo gracz może urządzić swój prywatny pokój, tak by mieć czym pochowalić się przed przyjacielami oraz obcymi graczami. We FreeJack można zakładać własne fora dyskusyjne, klany oraz poznawać i zapraszać do rozgrywki przyjaciół.
 
FreeJack to całkiem ciekawy pomysł na grę, który powoduje, że dział sportowych MMO zapewnia chociaż minimalną różnorodność. Spodoba się tym, którzy dosyć mają gier gdzie gra się w piłkę nożną czy inne najpopularniejsze dziedziny sportowe. Grafika niestety nie zachwyca, ale akcja jest całkiem żywiołowa i "da się" wytrzymać.
 

Dodany przez admin około 14 lat temu


132 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube