FreeStyle Football

FreeStyle Football cover image
Brak ocen
RPGZręcznościoweSportoweAnime3d
Oficjalna Strona

FreeStyle Football to sieciowa, zręcznościowa gra piłkarska, w której wcielamy się w "podwórkowego" zawodnika.

Ten tytuł oferuje darmową zabawę, którą można nazwać arkadowym podejściem do tematu symulatorów piłkarskich, ze względu na szybkie i intensywne mecze. Dodatkowo system rozwoju postaci pozwala na dopasowanie umiejętności postaci do naszych preferencji.

Cała zabawa polega na tym, że tworzymy własną postać, którą rozwijamy w trakcie rozgrywki. Możemy jej nadać unikalny wygląd, a także wyposażyć w zestaw przedmiotów kosmetycznych, z których część można zakupić za realne pieniądze. Te podejście, które na pewno cieszy wszystkich przeciwników P2W sprawia, że FreeStyle Football może tym razem przetrwać (poprzednio skończyło się na wyłączeniu serwerów).

Oprócz zabawy w ubieranie możemy rozkoszować się niesamowicie grywalnymi i dynamicznymi meczami. Możemy grać przez sieć z przyjaciółmi lub nieznajomymi. Grupy zostają podzielone na dwie drużyny, każdy z graczy kontroluje swojego zawodnika, który ma przypisaną określoną pozycję. Bramki również są dwie, a stadiony stosunkowo niewielkie, więc nie sposób zabłądzić.

Samotnicy mogą korzystać z trybu dla pojedynczego gracza, który przewiduje grę z botami.


Dodany przez Duch ponad 7 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube