Games of Glory

Games of Glory cover image
3.08 / 5
Głosów:13
StrzelankiMOBA
Oficjalna Strona

Games of Glory to innowacyjna gra autorstwa francuskiego studia Lightbulb Crew, która łączy w sobie aspekty gier MOBA oraz zwykłej izometrycznej strzelaniny. Gra wystartowała bezpośrednio z platformy Steam. Gracze mogą walczyć w dwóch trybach gry. Pierwszym z nim jest tryb Superstar, który polega na tym, że losowy członek Twojej drużyny staje się Superstarem, podobna sytuacja ma miejsce w przeciwnej drużynie. Oba teamy w ciągu 80 sekundowej rundy mają za zaddanie obronić własną gwiazdę i zgłacić przeciwną. Mecze mogą się rozgrywać w konfiguracjach 1 vs. 1, 2 vs. 2 oraz 3 vs. 3. Gra się do pięciu wygranych. 

Kolejny tryb nazywa się Conquest i może być toczony w konfiguracji 3 na 3, 4 na 4 oraz 5 vs. 5. Ten tryb nie jest super innowacyjny i w zasadzie jest podobny do tych znanych z innych gier MOBA. Drużyny stopniowo zbliżają się do siebie po przez kolejne zdobywanie punktów strategicznych na mapie. Mecz kończy się rozwaleniem Energy Core'a, a więc przeciwnikowi należy skutecznie uniemożliwić dotarcie do niego.

Postacie podzielone zostały na pięć standardowych klas, które dodatkowo mogą być dozbrojone dwiema sztukami broni. Broń w trakcie walki może być zmieniana, a tym samym przeciwnik może zostać łatwo zmylony. W Games of Glory fajnie rozwinięty jest system budowania klubów i relacji pomiędzy graczami. 


Dodany przez admin prawie 9 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube