Geneshift

Geneshift cover image
5.00 / 5
Głosów:1
StrzelankiZręcznościowePost-apo3dBattle royale
Oficjalna Strona

Geneshift to dynamiczna gra akcji inspirowana oryginalnym Grand Theft Auto. Gracze biorą udział w sieciowych potyczkach na zasadach battle royale. Każdy mecz trwa maksymalnie dwie minuty.


Warstwa Fabularna

Geneshift ma do zaoferowania kooperacyjną lub solową kampanię, która wprowadza graczy w fabułę dotyczącą niekontrolowanej plagi zombie zagrażającej istnieniu gatunku ludzkiego.

Rozgrywka

Rozgrywka w Geneshift jest niezwykle dynamiczna i stanowi swego rodzaju rozwinięcie tego, co Rockstar zaoferował graczom w pierwszych częściach GTA, w których gra była obserwowana w widoku z góry. Gracze przemierzają tereny miejskie częstując przeciwników seriami z broni palnej. W Geneshift pojawiło się kilkadziesiąt rodzajów broni i jeszcze więcej umiejętności specjalnych, z których mogą korzystać bohaterowie. Możliwe jest także prowadzenie pojazdów, a więc i rozjeżdżanie/taranowanie innych graczy oraz prowadzenie ostrzału w trakcie jazdy. Możliwości jest naprawdę sporo.

Podstawą zabawy jest tryb turbo battle royale, ale gra oddaje na ręce graczy także inne rodzaje rozgrywki - od tradycyjnego capture the flag aż po uliczne wyścigi samochodowe.

Technikalia

W przeciwieństwie do pierwszych części GTA Geneshift jest grą trójwymiarową, a sama rozgrywka wydaje się być jeszcze bardziej dynamiczna i brutalna niż ta, którą prezentuje jej pierwowzór.

Za produkcję odpowiada studio Nik Nak.


Dodany przez Duch prawie 5 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube