Genesis A.D

Genesis A.D cover image
3.42 / 5
Głosów:38
StrzelankiZręcznościowe
Oficjalna Strona

Genesis A.D to kolejny MMOFPS ze stajni IJJI znanej m.in z takich gier jak Rohan, Gunz, czy A.V.A. Tym razem przeniesiemy się w daleką przyszłość i będziemy siać zniszczenie w efektownych sieciowych bitwach. Genesis wyróżnia się spośród innych gier wieloma rzeczami, a przede wszystkim grafiką, która zasługuje na pochwałę i wszelkimi efektami specjalnymi. W grze do wyboru mamy trzy klasy, które możemy dowolnie zmieniać w trakcie rozgrywki. Sniper (Potrafi znikać), Assault (obsługa większej broni) i Supplier (specjalizuje się w mniejszych broniach). Oprócz tego Assault i Supplier mają dostęp do tzw. Booster'a czyli potocznie "Super Jumpa" którego nie może używać Sniper.

Ogólnie w grze jest kilka akcji ,,specjalnych,, -Wall Jump (Odbicie od Ściany), Dodge (Szybki skok w bok) i jak już wspominałem Booster i Zniknięcie (Tylko Sniper). Za każdą z tych akcji tracimy Energię, a każdą akcję możemy wykonać 3 razy, w sytuacji gdy wyczerpiemy limit, musimy podnieść specjalny zasobnik, który wypada z ciał wyeliminowanych wrogów. Genesis A.D to naprawdę bardzo efektowny MMOFPS. Co do arsenału, to przy sobie możemy mieć dwie giwery główne, pistolet i granat (Tu się IJJI bardzo postarało bo gatunków granatów wiele)              


Ciekawie jest tu przedstawiony tzw. Blaster (zastępuje klasyczny Nóż). Jest to taka miniaturowa piła mechaniczna, gdy wcisniemy PPM, podskoczymy i wycelujemy w ziemię, strzela on taką wielką zieloną kulą plazmy, która nas podrzuca do góry, a wrogów w bliskiej odległości zabija. W Grze mamy kilka trybów rozgrywki. Klasyczny DM i TDM,CTF (Capture the Flag), Demolition(Podłożenie ładunku wybuchowego) oraz Escape (Jedna drużyna ucieka a druga goni). Dodatkowo mamy także misje z tzw "Alienami" czyli botami, coś jak Prison Escape w A.V.A.


Genesis A.D to świetny MMOFPS,znakomicie wciągający,i nie pozwalający odciągnąć się od komputera. Piękne kille, świetna grafika i znakomita dynamika dadzą nam maksymalną satysfakcję z gry.

 


Dodany przez Yoshimitsu ponad 13 lat temu


24 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube