Goat Simulator MMO

Goat Simulator MMO cover image
3.00 / 5
Głosów:2
RPGSymulatoryPrzygodoweFantasy3d
Oficjalna Strona

Goat Simulator MMO to nic innego jak MMORPG, w którym gracze wcielają się w role epickich kóz (zwierząt, nie tych z nosa).


Warstwa Fabularna

Fabuła tej gry zabiera graczy do fantasycznej i mocno pokręconej krainy, w której nie brak magii, krasnoludów, elfów i rzecz jasna kóz. Ta produkcja tryska humorem na każdym kroku, jednocześnie zawierając mnóstwo nawiązań do najpopularniejszych produkcji spod znaku magii i miecza.

Rozgrywka

Sama rozgrywka jest równie zakręcona, co i fabuła. Zabawa rozpoczyna się od wybrania klasy swojego koziego bohatera. Może to być wojownik, mag, łowca, łotrzyk lub... mikrofalówka. Tradycyjnie dla gatunku sednem gry jest ciągły rozwój postaci, a ten odbywa się podczas wykonywania dziesiątek zadań i ubijania krwiożerczych potworów, np. ptaków dodo wielkości kurczaków. Zdobywanie kolejnych poziomów wzmacnia bohaterskie kozy i umożliwia im zadzieranie bród wyżej niż zazwyczaj.

Technikalia

Goat Simulator MMO to w rzeczywistości nic innego, jak kolejna wersja popularnego symulatora kozy produkcji studia Coffe Stain.

Gra tryska specyficznym, MMORPG-owym humorem.


Dodany przez Duch prawie 4 lata temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube