Gods and Idols

Gods and Idols cover image
Brak ocen
StrategiczneSandboxSci-fi3d
Oficjalna Strona

Gods and Idols to nowość, która próbuje wskrzesić nieco zapomniany już gatnek - God Game.

Gracze wcielają się w role bóstw - nieśmiertelnych istot, posiadających moc kreacji światów. Fabuła nie jest jednak aż tak banalna, bowiem zgodnie z nią gracze nie są bóstwami od zawsze, ale niegdyś stąpali po ziemi jako zwykili śmiertelnicy.

Wraz z tysiącami innych graczy będziemy robić porządek ze zdewastowanym kosmosem, którego postapokaliptyczny wizerunek jest wynikiem sporów potężnych istot, które kiedyś niepodzielnie władały wszechświatem. Musimy być gotowi na otwarte wojny i zatargi z innymi graczami, którzy będą chcieli "urządzić" kosmos po swojemu.

Jako bóstwo posiadamy moc, dzięki której jesteśmy zdolni niszczyć całe układy słoneczne lub tworzyć planety wraz z księżycami. Od gracza zależy czy będzie miłującym i szanującym ludzi czy może raczej złym i wyrachowanym bogiem.

Gracze muszą dbać o stworzone przez siebie planety, dzięki czemu będą mogły się rozwijać. Każda z planet może posiadać własny system obrony oraz flotę, która będzie na usługi gracza. Silna gospodarka planet to także solidne zabudowania i potężne fortece, które czynią ją trudniejszą do zdobycia czy zniszczenia.

Oprócz zagrożenia ze strony innych graczy możemy podejmować rękawice rzucane przez S.I. Dla przykładu możemy pokusić się na bitwę z jednym z najgroźniejszych, starożytnych potworów, zamieszkujących kosmiczną otchłań.


Dodany przez Duch ponad 5 lat temu


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube