Guardians of Middle-earth

Guardians of Middle-earth cover image
Brak ocen
MOBAFantasy3d
Oficjalna Strona

Guardians of Middle-earth to MOBA oparta na uniwersum Władcy Pierścieni, której premiera miała miejsce w 2012 roku. Za jej stworzenie odpowiada studio Monolith.

Mimo, iż ta gra jest przedstawicielem gatunku, który już wiele widział to trzeba przyznać, że wnosi sporo świeżości. Najciekawszą i jednocześnie nietypową kwestią jest konieczność zakupu przedmiotów dla bohaterów, oraz dobierania umiejętności w postaci specjalnych komend przed rozgrywką, a nie w jej trakcie. Dzięki zdobywanym podczas meczu poziomom bohatera możemy także ulepszać jego podstawowe umiejętności bohaterskie, które funkcjonują niezależnie od wybranych przed meczem komend.

Grać możemy na jednej z kilku map. Najpopularniejsza składa się z trzech linii i mogą na niej grać dwie pięcioosobowe drużyny. Oprócz tego, że linie po których się poruszamy są rozłożone na mapie poziomo, a nie pionowo, jak w przypadku Doty, czy LoL-a to kolejną wyróżniającą cechą jest możliwość ulepszania budowli w trakcie gry, dzięki czemu gracze mogą decydować jakie jednostki mają być produkowane w barakach lub jakimi pociskami mają razić wrogów wieżyczki obronne.

W tej grze mamy do wyboru kilkudziesięciu bohaterów, których znamy z literatury i filmów opartych o świat wykreowany przez J.R.R. Tolkiena. Każdy z nich występuje w przynajmniej dwóch wersjach, tak więc możemy grać Gandlafem Szarym lub Gandalfem Białym itp, jednak różnice są czysto kosmetyczne.

Po każdym meczu gracze otrzymują specjalną walutę, której mogą użyć do zakupu nowych postaci, przedmiotów i umiejętności.


Dodany przez Duch prawie 8 lat temu


0 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube